Home / App's For PC / Horror Craft Scary Exploration For PC (Windows And Mac)

Horror Craft Scary Exploration For PC (Windows And Mac)

Horror Craft Scary Exploration For PC (Windows And Mac)Download Horror Craft Scary Exploration For PC from Phone App's For PC.

Horror Craft Scary Exploration & Survival to gra dla chłopców i gra dla dziewczynek za darmo, dająca możliwość budowania, a także eksploracji strasznego świata w 3D za darmo po polsku. Eksploracja na najwyższym poziomie. Uważaj na straszne duchy i krwiożercze wilkołaki! Buduj nawiedzony dom, straszny zamek z klocków i bloczków, a także miasta, domy, mosty i drogi w przerażającym świecie ze strasznymi potworami i zwierzętami! Zbuduj straszny dom w tej grze dla dziewczyn (i chłopców). Zostań najlepszym budownicznym w przerażającym świecie. Zostań budowniczym domu, miasta, czy zamku. Żyj w świecie horror z przerażającymi potworami (duchy, klauny, wilkołaki)! Polowanie na duchy, eksploracja i budowanie nawiedzonych zamków za darmo w tej grze dla chłopców (i dziewczynek). Poluj na straszliwe potwory i zwierzęta! Uważaj na przerażającego klauna! Inspirowana jest ona naszymi innymi słynnymi grami dla chłopców i fantastycznymi grami dla dziewczynek za darmo, takimi jak: gra dla chłopców – ‘Bloczki: Exploration Mine Lite’ i gra dla dziewczyn – ‘Dziewczyny Exploration Lite Pocket Edition’, aczkolwiek tym razem wcielasz się w łowcę wampirów na przerażającym świecie horror ze strasznymi wilkołakami, odrażającymi klaunami, potwornymi zombie i upiornymi duchami. Przetrwaj w koszmarnym pałacu w trybie survival.

Eksploracja poziom wyżej od innych gier horror! Zanurz się w tym koszmarnym świecie gry horror dla dziewczynek i chłopców – Horror Craft Scary Exploration & Survival, z koszmarnymi przygodami! Ta prosta gra dla dziewczynek i chłopców daje ci możliwość eksploracji i polowania na potwory za darmo oraz budowania strasznego domu, a także upiornego królestwa i przerażających zamków, które ochronią ciebie przed potworami, między innymi wilkołakami, zombie, pająkami, duchami i klaunami. Stawiaj klocki, voxele, kop i zapoluj na mumię, a także buduj koszmarny zamek! Eksploruj losowo generowane światy, buduj i twórz niesamowite i koszmarnie przerażające rzeczy! Graj w trybie survival, w nocy poluj na potwory (duchy, mumie, wilkołaki), zbuduj bezpieczny dom, koszmarny dwór i straszny zamek w tej przerażającej grze dla dziewczynek i chłopców! Pora na przygodę! Zbuduj przerażający zamek, upiorne miasto, dom przy górze! Zwiedź nawiedzony dwór. Zapoluj na złe potwory! Wilkołaki, mumie, klauny, pająki i duchy! Załóż bazę, walcz z zombie i pamiętaj – limitem jest twoja kreatywność i odwaga. Strzelaj do potworów zombie! Wszystko klocek po klocku, bloczek po bloczku w tej upiornej grze dla dziewczynek i chłopaków. To gra dla dziewczyn (i chłopców) z budowaniem upiornych domów i widmowych zamków z klocków i bloczków. Są tutaj groźne potwory między innymi: wilkołaki, zombie, pająki, duchy i klauny! Zapoluj na złe potwory. Załóż własną bazę, poluj na groźne potwory, zdobywaj surowce, buduj upiorne zamki! Kop, twórz, eksploruj (mine,craft & exploration), poluj na groźne potwory i buduj straszne konstrukcje! Sandbox exploration i tryb survival na najwyższym poziomie w naszej grze dla dziewczynek (i chłopców) – Horror Craft Scary Exploration & Survival. Tryb survival z łukiem i strzałą! Strzelanie z łuku do potworów!

Już niedługo:
Horror exploration lite 2.0
Tryb wieloosobowy (multiplayer)
Tryb survival 2.0 (survivalcraft)
Tryb fabularny (wampir Dracula)
Różne światy (świat horror, majkraft)
Mini gry dla dzieci
Tworzenie przedmiotów (srebrne strzały, kołki)
Sklepy z pancerzem, bronią (oraz wioski z NPC)
Mini ewolucja zwierząt
Statystyki i ekwipunek
Obrona fortecy, upiornej cytadeli
Wampir Dracula NPC
Craft’owanie item’ów i nowa broń (srebne strzały, święty łuk)

Kochasz gry dla dzieci? Zobacz nasze inne gry dla dzieci, na przykład: gra dla dziewczyn Girls Craft: Mine Exploration Pocket Edition (po Polsku Dziewczyny Exploration Lite) lub gra dla chłopców Pocket Miner: Exploration Craft – Pocket Edition (po Polsku Bloczki: Exploration Mine Lite)

Ta gra dla dzieci jest nadal rozwijana. Szukasz inne gry dla dzieci po polsku? Zobacz nasze inne gry dla chłopców

Download Links:

How to Download:BlueStacks For PC

Download Horror Craft Scary Exploration For PC: [Link] (Google Play Store)

More Form Us: My Dolphin Show For PC (Windows And Mac)

How to Install Horror Craft Scary Exploration For PC:

Download Emulator of your Choice and Install it by following Instructions given:

BlueStacks For PC |
|

  1. As you have Downloaded and Installed Any Emulator You like,from Links which are provided  above.
  2. Now After the installation, configure it and add your Google account.
  3. Once everything is done, just open the Market in Play Store and Search for the ‘Horror Craft Scary Exploration’.
  4. Tap the first result and tap install.
  5. Once the installation is over, Tap the App icon in Menu to start playing.
  6. That’s all Enjoy!

Also Read: Real Wrestling 3D For PC (Windows And Mac)
That’s it! For ‘Horror Craft Scary Exploration For PC‘ Stay tuned on Phone App's For PC for more updates & if you face any issues please report it to us in the comments below.

About Sun Shine

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *